Dbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz
Twojej rodziny jest teraz dziecinnie proste

Po pierwsze alarm

Alarm to jedna z podstawowych funkcji antywłamaniowych Inteligentnego Domu. Dzięki zintegrowanemu systemowi alarmowemu, dom możesz podzielić na różne strefy, które mogą być od siebie całkowicie niezależne bądź połączone częściami wspólnymi, takimi jak korytarze czy klatki schodowe.

Alarm wyposażony może być w głośny system dźwiękowy odstraszający potencjalnego intruza, bądź w zupełnie ciche alerty wysyłane bezpośrednio na telefony domowników, w postaci wiadomości sms, maila bądź komunikatu z aplikacji.

Po drugie monitoring

Dzięki całodobowemu monitoringowi możesz o każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na Świecie, sprawdzić jak miewa się Twój dom. Monitoring może zareagować kiedy wykryje podejrzane zachowanie w okolicy Twojego domu czy ogrodu, przesyłając Ci odpowiednie powiadomienie o potencjalnych zagrożeniu.

Najnowocześniejsze systemy monitoringu są również wyposażone w system detekcji twarzy, które pozwalają odróżnić obce osoby od domowników. Dzięki temu możesz otrzymywać nie tylko komunikaty informujące o tym, że ktoś obcy dostał się na teren Twojej posiadłości, ale również te z dobrymi informacjami, np. mówiące o tym, że dzieci bezpiecznie wróciły do domu ze szkoły.

Symulacja obecności domowników

Jeśli wyjeżdżasz z domu na dłużej i nie chcesz kusić intruzów jasno pokazując, że Twój dom jest pozostawiony bez opieki, możesz skorzystać z tak zwanych scen świetlnych. O różnych porach dnia i nocy światło w domu samoistnie zapali się w wybranych pomieszczeniach, dzięki czemu dom wyglądać będzie na zamieszkały.

Domofon to coś więcej

Domofon to urządzenie, które jako pierwsze umożliwia Ci bezpośredni kontakt z osobami spoza Twojej posiadłości, jest też pierwszą barierą bezpieczeństwa dla potencjalnego intruza. Bardzo istotne jest abyś poza głosem mógł również zobaczyć osobę, z którą rozmawiasz, co pozwoli Ci na ewentualne rozpoznanie swojego rozmówcy.

Po naciśnięciu domofonu obraz z kamery, w którą jest on wyposażony, może zostać również przesłany na wybrane urządzenia mobilne w postaci komunikatu z aplikacji bądź maila. Kamera posiada podczerwień oraz obraz szerokokątny dzięki czemu możemy zobaczyć rozmówcę w różnych warunkach.

Dodatkowo dzięki czytnikowi linii papilarnych każde wejście domownika jest rejestrowane.

Sprawdź możliwości z innych kategorii

Bramy i rolety

Kontroluj zdalnie pracę bramy garażowej czy wjazdowej, otwieraj drzwi wejściowej a nawet steruj roletami w całym domu.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Oświetlenie

Nie musisz wstawać z kanapy by stworzyć nastrój oświetleniem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogrzewanie i klimatyzacja

Temperatura wewnątrz domu jest jednym z głównych elementów dających nam poczucie komfortu, pozwalających na wyciszenie i

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogród

Bo Twój ogród został zaprojektowany po to abyś mógł w nim wypocząć

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI