BMS Home
Poznaj Nas lepiej

Doradzamy, Projektujemy, Montujemy, Uruchamiamy, Dokonujemy pomiarów

Nasza firma charakteryzuje się pełnowymiarowym zakresem wykonywanych usług, od doradztwa poprzez montaż, kończąc na protokołach pomiarowych. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów prywatnych oraz firm, a dzięki jej kompleksowości wszystko co istotne znajdziecie właśnie u Nas, zwiększając przy tym wygodę współpracy do maximum.

Doradztwo

Po zapoznaniu się z potrzebami oraz budżetem klienta staramy się doradzić, które z oferowanych przez Nas rozwiązań Inteligentnego Domu będą dla niego najodpowiedniejsze, tak aby móc stworzyć spersonalizowany plan działania.

Projektowanie

To jeden z bardzo istotnych etapów organizacji pracy z klientem, gdyż przedstawia on plan rozwiązań, które ostatecznie mają być wdrożone w domu. Dokumentacja Projektowa przedstawia m.in. plan okablowania, część opisową instalacji, wybór sprzętu, spis materiałów oraz dokonywanych robót.

Projekt szczegółowo omawiany jest z klientem.

Montaż oraz Uruchomienie

Nasza profesjonalna ekipa dokonuje położenia okablowania oraz montażu instalacji urządzeń. Podczas montażu każde z zainstalowanych urządzeń jest sprawdzane przez komputer z odpowiednim, dedykowanym oprogramowaniem.

Bardzo ważne jest korzystanie z profesjonalnego sprzętu kalibrującego i pomiarowego oraz zachowanie wyjątkowej staranności i estetyki dokonywanych prac.

Dokonywanie pomiarów

Ostatnim z etapów prac naszej ekipy jest testowanie zamontowanych sprzętów oraz dokonanie Pomiarów, których celem jest ustalenie zoptymalizowanego ich funkcjonowania w domu. Pomiary pomogą dostosować natężenie oświetlenia, ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji, do życia domowników.

NIE TYLKO INTELIGENTNE,
ALE I PIĘKNE

Od lat zajmujemy się wdrażaniem systemów Inteligentnego Domu w Polsce, zwłaszcza w województwie Pomorskim, a nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie wciąż poszerzamy o nowe, ekscytujące realizację.

Ponadto od początku swojej działalności współpracujemy z biurem projektowym Barbara Klińska, dzięki czemu naszym realizacjom, poza aspektem technologicznym, możemy nadać również wyczucia smaku oraz stylowości, poprzez zaprojektowanie wnętrza harmonijnie łączącego tradycje z nowoczesnością.

Dlaczego BMSHome?

10 lat doświadczenia

ponad 40 projektów

profesjonalna ekipa montażowa

kompleksowość realizacji