Kontroluj zdalnie pracę bramy garażowej
czy wjazdowej, otwieraj drzwi wejściowej
a nawet steruj roletami w całym domu.

Puk, puk tu kurier, a Ciebie akurat nie ma w domu

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się minąć z kurierem i nie otrzymać upragnionej paczki. A może specjalnie zamówiłeś kuriera do pracy bo tylko tu mogłeś odebrać paczkę? W Inteligentnym Domu takie sytuacje nie są żadnym problemem.

Dzięki zdalnemu stertowaniu możesz otworzyć bramę o każdej porze dnia i nocy. Kurier może zostawić przesyłkę pod domem, na tarasie, w garażu, a nawet bezpośrednio w domu. Ponieważ bramę garażową oraz drzwi wejściowe również możesz otworzyć, a następnie bezpiecznie zamknąć.

Niezapowiedziani goście zawsze mile widziani

Znajomi zrobili Ci niespodziankę i wpadli z wizytą, a ty akurat jesteś dziś odrobinę dłużej w pracy. Nie przejmuj się. Otwórz zdalnie bramę, drzwi wejściowe, a nawet podnieś do góry rolety. Niech Twoi przyjaciele się rozgoszczą, a Ty spokojnie wróć kiedy skończysz.

Więcej światła poproszę

Inteligentny system sterowania roletami pozwala nie tylko dostosować ilość światła wpadającą do Twojego domu ale również zapobiegać nagrzewaniu się pomieszczeń w upalne dni, bądź zupełnie odwrotnie – pozwoli nagrzać się pomieszczeniom zimowymi promieniami słońca. Najważniejsze, że nawet nie musisz o tym pamięć, Twój dom zrobi to za Ciebie.

Sprawdź możliwości z innych kategorii

Bezpieczeństwo

Dbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny jest teraz dziecinnie proste.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Oświetlenie

Nie musisz wstawać z kanapy by stworzyć nastrój oświetleniem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogrzewanie i klimatyzacja

Temperatura wewnątrz domu jest jednym z głównych elementów dających nam poczucie komfortu, pozwalających na wyciszenie i

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogród

Bo Twój ogród został zaprojektowany po to abyś mógł w nim wypocząć

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI