Temperatura wewnątrz domu jest jednym z głównych elementów dających nam poczucie komfortu, pozwalających na wyciszenie i odprężenie.

Wracaj do takiego domu, jaki lubisz

Każdy z Nas preferuje zupełnie inne warunki klimatyczne w swoim otoczeniu. Jedni z Nas zimą lubią wracać do nagrzanego domu, czując pod stopami przyjemne ciepło podłogi. Inni wręcz przeciwnie, zimą uwielbiają otulać się kocami i grubymi swetrami, a w powietrzu lubią czuć świeżość i lekkość.

Twój dom poznaje Twoje preferencje i dostosowuje się do nich tak abyś codziennie mógł wrócić do miejsca, w którym będziesz czuł się po prostu komfortowo.

Przede wszystkim oszczędzaj

Podczas Twojej nieobecności dom może przejść w tryb oszczędny, który sprawia, że ogrzewanie jest bardzo ekonomiczne i przyjazne dla rodzinnego budżetu. Tryb ten pozwala na utrzymanie takiej temperatury otoczenia, która będzie na tyle zoptymalizowana aby w bardzo krótkim czasie, przed powrotem domowników, podwyższyć się do temperatury przez nich pożądanej.

Ogrzewanie samoistnie włączy się jeśli pogoda na zewnątrz się pogorszy i temperatura spadnie, lub wyłączy, jeśli warunki pogodowe na to pozwolą, ogrzewając dom naturalnym światłem słonecznym.

Twój dom Twoją pogodynką

Lato w Polsce coraz bardzo zaskakuje, temperatury w okresie letnim wahają się od kilku °C w nocy nawet do 38°C w dzień. Jednak korzystając z możliwość ogrzewania oraz klimatyzacji Inteligentnego Domu nie musisz zastanawiać się nad tym czy i kiedy włączyć ogrzewanie lub klimatyzację. Twój dom na bieżąco analizuje warunki pogodowe i dostosowuje się do nich.

Sprawdź możliwości z innych kategorii

Bezpieczeństwo

Dbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny jest teraz dziecinnie proste.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Bramy i rolety

Kontroluj zdalnie pracę bramy garażowej czy wjazdowej, otwieraj drzwi wejściowej a nawet steruj roletami w całym domu.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Oświetlenie

Nie musisz wstawać z kanapy by stworzyć nastrój oświetleniem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogród

Bo Twój ogród został zaprojektowany po to abyś mógł w nim wypocząć

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI