Poznaj korzyści płynące z wdrożenia zaawansowanej technologii BMS

Bezpieczeństwo

System Inteligentnego Domu pozwala swoim domownikom na sterowanie domem 24h na dobę, w szczególności wtedy kiedy znajdują się oni z dala od niego. Dzięki wybranym funkcjonalnościom ze strefy bezpieczeństwa można zminimalizować ryzyko pożaru czy zalania, informując domowników o ewentualnych zagrożeniach. Dodatkowo dom wyposażony jest w opcję „symulacji pobytu w budynku”, dzięki której osoby z zewnątrz nie są świadome kiedy dom pozostaje bez opieki właścicieli.

Oszczędności

Odpowiednio dostosowana do potrzeb użytkowników Instalacja Inteligentna wyjątkowo skutecznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej, wody czy gazu. Dzieje się tak za sprawą optymalizacji zużycia energii poprzez zsynchronizowanie jej z trybem życia domowników. Czujniki ruchu gaszące światło, wyłączanie wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, obniżanie temperatury podczas snu bądź nieobecności domowników, to jedne z wybranych funkcjonalności Inteligentnego Domu.

W domach jednorodzinnych oszczędności te mogą sięgać nawet do 30%.

Mobilność

Inteligentny Dom jest skonstruowany tak aby domownicy mieli do niego dostęp z każdego miejsca na Ziemi, o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy posłużyć się specjalną aplikacją aby zmienić temperaturę wewnątrz domu, uzbroić alarm, sterować oświetleniem, roletami, a nawet podlewaniem ogrodowym.

Aplikacje dostepne na platfromy:

Wygoda

Całodobowa i nieograniczona możliwość sterowania domem online daje możliwość prostego oraz wygodnego dostosowywania wszelkich funkcjonalności domu do aktualnych zapotrzebowań domowników. Bez ruszania się z miejsca możesz podlać swój ogród czy w słoneczny dzień ochronić roletami salon przed nagrzaniem. Sterowanie Twoim domem może być prostsze niż myślisz.