Bo Twój ogród został zaprojektowany
po to abyś mógł w nim wypocząć

Nie zawracaj sobie głowy podlewaniem

Jednym z najbardziej pracochłonnych zajęć w ogrodzie jest podlewanie. Czy wiesz, że porą letnią Twój ogród podlewany powinien być nawet kilka godzin dziennie? Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z inteligentnego systemu nawadniania, który podczas swojej pracy weźmie pod uwagę takie czynniki jak deszcz, wilgotność gleby, pora dnia oraz temperatura, decydując następnie jak długo i ile razy podlewanie powinno się uruchomić.

Jak ona szybko rośnie!

Trawa w Twoim ogrodzie rośnie w zastraszająco szybkim tempie, a Ty zamiast się z tego cieszyć biegasz raz w tygodniu z kosiarką w ręku? Niepotrzebnie. O koszeniu Twojej trawy Inteligentny Dom również pomyślał. Automatyczna kosiarka codziennie pracuje samodzielnie w ogrodzie dbając o Twój trawnik. Jest to bezpieczny i efektywny sposób dbania o zieleń, a skoszona trawa staję się naturalnym nawozem dlatego nie musisz jej zbierać. Genialne i takie proste.

Ogród to również element Twojego domu

Relaks w odpowiednio zadbanym i zaprojektowanym ogrodzie jest niebywale przyjemny. Dzięki odpowiedniemu nagłośnieniu możemy zapewnić, że ulubioną muzykę usłyszysz również odpoczywając na tarasie. Inteligentny Dom zadba o filtrowanie wody oraz o utrzymywanie jej stałej temperatury w basenie. A wieczorem, kiedy będziesz chciał schować się do domu zabezpieczy basen poprzez odpowiednie jego zakrycie.

Sprawdź możliwości z innych kategorii

Bezpieczeństwo

Dbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny jest teraz dziecinnie proste.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Bramy i rolety

Kontroluj zdalnie pracę bramy garażowej czy wjazdowej, otwieraj drzwi wejściowej a nawet steruj roletami w całym domu.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Oświetlenie

Nie musisz wstawać z kanapy by stworzyć nastrój oświetleniem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogrzewanie i klimatyzacja

Temperatura wewnątrz domu jest jednym z głównych elementów dających nam poczucie komfortu, pozwalających na wyciszenie i

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI