Usiądź wygodnie, zrelaksuj się,
pozwól o siebie zadbać

Świeża kawa o poranku

Lubisz zapach świeżej kawy o poranku? A może chciałbyś usłyszeć swoje ulubione melodie kiedy po pobudce wybierasz się pod prysznic? Inteligentny Dom kilkoma prostymi funkcjonalnościami może sprawić, że nawet poranki staną się lekkie i przyjemne. Nie ma nic milszego niż ktoś kto o Ciebie zadba i umili poranne rytuały dnia.

Może kino?

Wcale nie musisz wychodzić z domu aby przenieść się do Świata kina. Kilka przycisków na manipulatorze lub w aplikacji mobilnej i już jesteś otoczony ukochanymi dźwiękami i obrazami. Inteligentny Dom zasunie żaluzję, wyłączy lampy i sam uruchomi zestaw kina domowego.

Technologia, która podaża za Tobą

Dzięki monitorowaniu obecności ludzi w pokoju Twój telewizor dobrze wie kiedy ktoś z niego korzysta. Dlatego jeśli po obejrzeniu filmu zapomnicie wyłączyć telewizor on zrobi to za Was, pomagając oszczędzić energie elektryczną.

A kiedy słuchasz muzyki poruszając się między pomieszczeniami, Twoja muzyka robi dokładnie to samo, podążając za Tobą. Dzięki temu nie musisz niczego przełączać, włączać i wyłączać.

Sprawdź możliwości z innych kategorii

Bezpieczeństwo

Dbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny jest teraz dziecinnie proste.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Bramy i rolety

Kontroluj zdalnie pracę bramy garażowej czy wjazdowej, otwieraj drzwi wejściowej a nawet steruj roletami w całym domu.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Oświetlenie

Nie musisz wstawać z kanapy by stworzyć nastrój oświetleniem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogrzewanie i klimatyzacja

Temperatura wewnątrz domu jest jednym z głównych elementów dających nam poczucie komfortu, pozwalających na wyciszenie i

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Ogród

Bo Twój ogród został zaprojektowany po to abyś mógł w nim wypocząć

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI